ג'ונגל הדפסות

הדפסה על חולצות

לא רבים מודעים ליתרון הגדול שבהדפסה על חולצות. כיום בעידן בו כל אחד רוצה להיות מיוחד, בו הכל נגיש ואפשרי, אך מנגד הכל הולך ומתייקר, אין דבר שימושי וחסכוני יותר מאשר לעצב חולצה בעצמך. לא משנה אם זה לצורך פרקטי כמו חולצות בית ספר, או כמתנה לאירוע, הדפסה על חולצות הוא תחום שכל אחד מקטן ועד גדול יכולים לעשות בו שימוש ובמיוחד במערכת הייחודית שג'ונגל הדפסות מעמידים לרשותכם – עיצוב חולצות בפשטות דרך אינטרנט ועד הבית.


חולצות בית ספר

רק כאשר נולדים לך ילדים, אתה מבין כמה הוצאות גדולות נוספו לך. בין חינוך, אוכל, חוגים ועוד, קיימת הוצאה לא קטנה שהיא למעשה הביגוד. ההוצאה הזו הולכת וגדלה ככל שהילדים גדלים והולכים למסגרות חינוכיות, כמו בית ספר או גן. במסגרות אלא לרוב יעדיפו תלבושת אחידה וזאת כדי לאחד בין הילדים ולא ליצור מצב של תחרות בכל הקשור ללבוש. במקרה בו בית הספר דורש תלבושת אחידה, נאלץ להתכונן מראש, לפני תחילת שנת הלימודים, עם מספר לא מעט של חולצות בעלות סמל בית הספר. קיימות כמובן חברות שימכרו לנו את החולצות הרלוונטיות במחירים מופקעים, זאת בעיקר אם נחכה לרגע האחרון, כשכבר לא תהיה לנו ברירה אלא לקנות חולצות מוכנות מראש, אך חשוב שנדע שיש גם דרך אחרת. ג'ונגל הדפסות – המתמחה בהדפסה על חולצות יוכלו להדפיס עבורכם החולצה במחירים נמוכים וללא תחרות. ג'ונגל הדפסות במערכת ממוחשבת ייחודית, הולכים צעד נוסף לקראתכם ומביאים את השירות עד הבית. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את סמל בית הספר וסוג החולצה בנוחות הביתית. והחולצות יישלחו אליכם בדואר תוך מספר ימי עסקים. כך שאם בחרתם לעצב חולצות בית ספר בכוחות עצמכם, תוכלו לחסוך לא מעט כסף ובכך להקטין את הוצאות הביגוד הגבוהות במסגרת חינוך ילדנו.


עצב מתנה בעצמך

חברה ילדה? לאמא יש יומולדת? הבעל הופך בקרוב לאב מאושר? אתם מאוד רוצים להכין עבורם מתנה מושקעת, ייחודית עם הקדשה אישית, אבל לא רוצים להוציא הון תועפות? עצב מתנה בעצמך היא הדרך הנהדרת לעשות זאת. הדפסה על חולצות זו האופציה המושלמת לאירועים מסוג זה. אפשר להדפיס על החולצה כל אמירה, או הקדשה שנרצה, בין אם הערה הומוריסטית, או הערה מרגשת, כך או כך, המתנה תהיה גם מקורית וגם שימושית, שכן כולנו זקוקים לחולצות במהלך היום יום. ניתן לבחור את סוג החולצה ואפילו להתאים אותה לתינוק (על ידי הדפס על בגד גוף למשל). ניתן לעצב ולהדפיס מתנה גם על אלמנטים נוספים כמו כרית, כובע ומוצרי טקסטיל נוספים.


הדפסה על חולצות לאירוע

מי מאיתנו לא הגיע לאירוע כלשהו של משפחה או חברים וראה כיצד במהלך האירוע החתן מחליף חולצה ואף אנשים נוספים, שעליה כתובה אמירה מצחיקה כמו "נשוי לאישה בלבן", "אני אבא מאושר" או בכלל "זהירות אבא טרי". כל אלו מיועדים לאירועים משמחים בהם נרצה להוסיף גימיק הומוריסטי, שגם יצטלם טוב בתמונות של האירוע ויישאר כמזכרת. ניתן כמובן להדפיס חולצות מתנה לאורחים, כך שכל אורח יקבל במהלך האירוע את החולצה שלו, שתהווה מזכרת מהאירוע המשמח שבו לקח חלק.


עצב חולצה בעצמך לעובדים

קיימות לא מעט חברות שדורשות מהעובדים שלהן ללבוש תלבושת אחידה במהלך יום העבודה. במקרה שכזה בטח נרצה להדפיס את לוגו החברה על החולצות לעובדים. הדפסה בעיצוב עצמי תהיה זולה ומהירה בצורה משמעותית מאשר בכל מקום אחר. אצלנו בג'ונגל הדפסות תוכלו להזמין את עיצוב החולצות המודפסות שלכם בלחיצת כפתור ואפילו בסלולארי.


היכנסו עוד היום לאתר שלנו ותיהנו משירות ומחיר ללא תחרות!